close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  سایت اخبار و سیم کارت

  بازدید : 460
  شنبه 4 تير 1401 زمان : 10:43

  در روزگاری زندگی میکنیم که افراد جامعه به راحتی کلاه سر یکدیگر می گذارند و به هر نحوی شده می خواهند که ره صد ساله را یک شبه بروند. این روز ها که دوباره در میان مردم تب خرید سیم کارت 0912 همراه در میان مردم بالا گرفته است و مردم دوباره با علاقه به سمت این سیم کارت محبوب از خانواده همراه اول رفته اند. بسیاری از مردم به دنبال خرید این سیم کارت 0912 با قیمتی بسیار مناسب و ارزان قیمت می باشند . در این بین افرادی هستند که می خواهند به سر مردم کلاه بگذارند.این شیادان از بی خبری افرادی که علاقه زیادی به این سیم کارت ها دارند استفاده می کنند و از آنها به راحتی کلاه برداری می کنند. بسیاری از افراد جامعه که به دنبال خرید سیم کارت همراه هستند این افراد بیشتر توسط کلاهبرداران مورد هجوم قرار می گیرند و با جلب اعتماد

  افراد به راحتی از آنها سوءاستفاده و کلاهبرداری میکنند

  البته خریداران باید در هنگام خرید هر نوع سیم کارتی دقت لازم را داشته باشند، ولی چون سیم کارت های 0912 از ارزش ریالی بیشتری برخوردارند و تقاضا برای خرید آنها همیشه زیاد است، بازار این سیم کارت بیشتر مورد توجه کلاهبرداران و شیادان می باشد و خریداران این پیش شماره محبوب بیشتر در معرض کلاهبرداری قرار دارند.

  خرید یک سیم کارت 0912، مانند خرید هر کالای دیگری احتیاج به صرف هزینه و زمان دارد و افراد باید در تمامی مراحل خرید دقت و تیزبینی لازم را داشته باشند. زیرا این روزها که بسیاری از افراد، سیم کارت های خود را به صورت آنلاین به فروش گذاشته اند، شرایط برای کلاهبرداران آسان تر شده و آنها می توانند بدون شناسایی شدن، اعتماد افراد را جلب کرده و افکار شوم خود را اجرایی کنند.

  به همین خاطر لازم دانستیم تا برای آگاهی خریداران به نکات مهمی که باید در هنگام خرید سیم کارت به آنها توجه کنید، اشاره کنیم:

  به طور کلی فروشندگان سیم کارت های 0912 به دو دسته تقسیم می شوند:

  فروشندگان عادی

  فروشندگان حرفه ای سیم کارت

  فروشنده عادی و نحوه کلاهبرداری:

  فروشنده عادی، فردی است که بنا به هر دلیلی قصد فروش سیم کارت خود را دارد و تلاش کرده تا با آگهی شماره به صورت آنلاین نسبت به فروش آن اقدام نماید. این فروشندگان که معمولا به پول فروش این سیم کارت ها احتیاج داشته، سیم کارت خود را با قیمتی ارزان تر از ارزش واقعی قیمت گذاری می کنند تا سریعتر و راحت تر به پول برسند. ولی باید بپذیریم که بسیاری از کلاهبرداران نیز از همین شگرد استفاده می کنند و به بهانه این که به پول احتیاج دارند، قیمت سیم کارت را ارزان تر از قیمت واقعی اعلام می کنند تا این گونه جلب اعتماد کرده و در نهایت به هدف خود برسند.

  بنابراین توصیه می شود در صورت مواجه با چنین آگهی هایی بلافاصله نسبت به استعلام قیمت از مراکز معتبر مانند وب سایت رندباز که به عنوان مرجع قیمت گذاری سیم کارت های مختلف، مورد اعتماد حرفه ای های این حوزه می باشد، مراجعه کنید. بعد از استعلام قیمت در بخش تعیین قیمت سیم کارت 0912 در رندباز و اطمینان از ارزش گذاری، پیشنهاد می شود، برای انتقال سند و پرداخت قیمت سیم کارت حتما به یک دفتر پیشخوان دولت مراجعه کنید. زیرا تجربه ثابت کرده است؛ فروشنده ای که قصد کلاهبرداری داشته باشد به شما پیشنهاد فروش به صورت غیر حضوری را می دهد و یا از حضور در مراکزی که شما معرفی می نمایید، سرباز می زند.

  فروشندگان حرفه ای سیم کارت و نحوه کلاهبرداری:

  با توجه به این که سیم کارت های 0912 از همان روزهای آغازین حضور در شبکه ی ارتباطی کشور، از اعتبار و ارزش ریالی قابل توجهی برخوردار بودند، همواره افرادی هستند که در بازار نسبت به خرید و فروش این سیم کارت ها اقدام می کنند. البته کلاهبردارن از اسم و رسم این فروشندگان نیز برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند و با اعلام آگهی یک شماره با قیمتی به مراتب پایین تر از قیمت بازار، مدعی می شوند که فروشنده حرفه ای سیم کارت بوده و تلاش می کنند تا با طبیعی جلوه دادن رفتار خود، اعتماد خریدار را جلب کرده و از این اطمینان سوء استفاده نماید.

  در چنین شرایطی توجه به این نکته مهم ضروری است که بسیاری از فروشندگان سیم کارت 0912، خود شماره ای رند دارند که معمولا با آن سیم کارت ارتباطات خود را برقرار می سازند. با توجه به ارزش و قیمت بالای شماره های رند، کسی حاضر نمی شود با این شماره که قابل پیگری بوده، کلاهبرداری کند. علاوه بر این انها می دانند در صورت کلاهبرداری مجبور به خاموش کردن سیم کارت برای همیشه می باشند، که با در نظر گرفتن شرایط بسیار فوق العاده این سیم کارت ها کلاهبرداری با یک شماره رند 0912 اصلا منطقی نمی باشد. بنابراین اگر شماره فروشنده، یک شماره اعتباری می باشد، لازم است به عنوان خریدار کمی دقت و توجه خود را بیشتر کنید.

  علاوه بر این فروشندگان سیم کارت های 0912 که در بازار خرید و فروش سیم کارت فعالیت دارند، معمولا افراد پر مشغله ای هستند که در طول روز باید به تلفن های زیادی که برای استعلام قیمت و موجودی تماس می گیرند، پاسخ دهند، به همین خاطر پیگیری خارج از حد معمول یک فروشنده می تواند زنگ خطری باشد، برای این که هشیارتر باشیم. زیرا پیگیری این که از بین صدها تماس برای خرید سیم کارت،کدام خریدار واقعی است و کدام غیر واقعی؟ کاری است بسیار وقت گیر و غیر طبیعی که معمولا فروشندگان سیم کارت از آن استفاده نمی کنند، بنابراین در صورت پیگیری غیرمعمول فروشنده، به عنوان خریدار، توصیه می شود بیشتر حواسمان باشد.

  حتی اگر فروشنده تلاش کرد تا با ارسال پیامک و تماس های متعدد شما را به خرید و پرداخت هزینه ترغیب کند، لازم است محتاط تر از همیشه عمل کنید و حتما در مورد قیمت و مالکیت سیم کارت، استعلام نمایید. برای این کار هم کافی است از طریق پشتیبانی همراه اول و یا دفاتر پیشخوان دولت نسبت به وضعیت سیم کارت استعلام نمایید تا خریدی مطمئن و بی دردسر را پشت سر بگذارید.

  قبل از واریز وجه هم اصلا عجله نکنید. زیرا شاید رفتار فروشنده در زمان چت و پشت تلفن کاملا عادی باشد، ولی به محض درخواست قرار حضوری برای رد و بدل کردن اطلاعات و مدارک؛ نه تنها از این کار امتناع می نماید بلکه تلاش می کند تا شما را برای خرید غیر حضوری سیم کارت مجاب نماید. مثلا با آوردن بهانه هایی مانند عدم حضور در کشور و ... تصویر مدارک را برای شما ارسال می کند و از شما می خواهد تا مبلغ مورد نظر را واریز کنید تا او سیم کارت را به آدرس شما ارسال نماید. بنابراین حتما قبل از خرید سیم کارت، با فروشنده قرار حضوری بگذارید و به هیچ وجه به صورت غیر حضوری اقدام به خرید سیم کارت نکنید.

  در تمامی این موارد ذکر شده، امکان کلاهبرداری وجود داشته و تنها کسی که می تواند از وقوع آن جلوگیری نماید، خود شمایید. فقط کافی است گول آگهی های ارزان قیمت را نخورید و با اندکی صبر و حتی پرداخت هزینه ی بیشتر خریدی راحت و ایمن را تجربه کنید. زیرا قطعا خرید از فروشنده معتبر، ارزش صرف هزینه و وقت را داشته و شما را از دردسرهای بعدی نجات می دهد.

  به هر حال اگر می خواهید یک خرید ارزان و بی دردسر را تجربه کنید، می توانید به وب سایت رندباز مراجعه کنید که به عنوان یک واسطه در طول سالها فعالیت تخصصی خود توانسته اعتماد هزاران خریدار و فروشنده را جلب کند. البته حتی در صورت خرید از رندباز هم باید به تمام موارد ذکر شده در بالا توجه کنید، تا دچار مشکل نشوید.

  شایان ذکر است که تنوع سیم کارت های 0912 ارائه شده در رندباز بسیار بالاست و این پلتفرم تخصصی به شما این امکان را می دهد تا از بین هزاران شماره موجود، سیم کارت دلخواه خود را انتخاب نمایید و برای خرید نیز در این وب سایت دو نوع روش وجود دارد. در روش اول افراد یا فروشگاه هایی قرار دارند که خریدار باید به صورت مستقیم با شماره اعلامی فروشنده تماس گرفته و نسبت به خرید اقدام نماید که در این نوع معامله، رندباز تنها به عنوان واسطه عمل می کند و به هیچ وجه آنها را تضمین نمی نماید. ولی در روش دوم فروشگاههایی هستند که مجهز به درگاه پرداخت آنلاین بوده و کاملا مورد تایید این وب سایت می باشند. خرید از این فروشگاه ها تضمینی بوده و وب سایت رندباز تمامی مراحل خرید و نقل و انتقالات را ضمانت می نماید.

  منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

  آیا آل واقعیت دارد؟
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  آمار سایت
 • کل مطالب : 243
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 124
 • بازدید کننده امروز : 115
 • باردید دیروز : 224
 • بازدید کننده دیروز : 126
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1338
 • بازدید ماه : 4281
 • بازدید سال : 19625
 • بازدید کلی : 38933
 • کدهای اختصاصی