close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  سایت اخبار و سیم کارت

  بازدید : 443
  پنجشنبه 9 تير 1401 زمان : 12:18

  این روز ها بیشتر مردم به دنبال خرید و فروش سیم کارت های خود هستند و بسیاری در تلاش هستند که سیم کارت های خود را با قیمت های بسیار خوب و معقول بفروشند. در این میان اپراتور ایرانسل که نخستین اپراتور دیجیتالی شروع به فعالیت کرده در میان بیشترین خرید و فروش به خاطر اینترنت دهی فوق العاده ایی که دارد می تواند باشد. در این میان بیشترین سیم کارت اعتباری فعال در میان مردم برای اپراتور ایرانسل است . بیشتر دغدغه این نوع مشترکان که سیم کارت اعتباری ایرانسل را دارند شارژ است اپراتور ایرانسل در این چند وقت تلاش های فراوانی داشته است که بتواند این دغدغه را به حداقل برساند تا رضایت کسانی که اپراتور ایرانسل را دارند بالا برود . ایرانسل در تلاش است که با دادن انواع سرویس های مختلف بتواند که سهیل عملکرد و راحتی بیشتر مشترکین اعتباری این اپراتور صورت گرفته است، به روش های مستقیم و غیر مستقیم انجام می پذیرد:

  1. روش مستقیم

  در این روش، تنها با وارد کردن شماره تلفن اعتباری، و انتخاب مبلغ شارژ، سیم کارت مورد نظر شارژ می گردد. برخی از اصلی ترین روش های شارژ مستقیم به شرح ذیل می باشد.

  · شارژ آنلاین

  این روش یکی از آسان ترین و پرکاربردترین روش های شارژ مستقیم سیم کارت های اعتباری می باشد که به جز 9% مالیات بر ارزش افزوده هیچ هزینه اضافی به صورت حساب مشترک اضافه نمی شود. در این روش مشترک باید از بین گزینه های مختلف به نمایش درآمده، مقدار شارژ مورد نظر را انتخاب نموده و مبلغ شارژ را بدون کارمزد به صورت اینترنتی پرداخت کند، مبلغ مالیات هر گزینه مصوبه دولتی بوده و به صورت مستقیم به خزانه دولت واریز می شود.

  · اپلیکیشن ایرانسل من

  برنامه پرکاربرد" ایرانسل من " به عنوان مرجع کلیه خدمات و سرویس های ایرانسل یکی از کاربردی ترین و مفیدترین اپلیکیشن های موجود در بازار می باشد. مشترکین اعتباری ایرانسل می توانند با نصب این برنامه، به راحتی سیم کارت خود را شارژ نمایند.

  · کد خرید شارژ ایرانسل

  استفاده از کد دستوری # 1 * یکی دیگر از روش های کاربردی خرید شارژ ایرانسل است که کاربران به راحتی می توانند با استفاده از این کد دستوری و انتخاب مبلغ مورد نظر، سیم کارتشان را به طور مستقیم شارژ کنند.

  2. کد رمز شارژ ایرانسل

  در این روش که کاربر به صورت غیر مستقیم سیم کارت خود را شارژ می کند، زمانی مناسب است که مشترک می خواهد رمز شارژ ایرانسل را دریافت کرده و با کد ایرانسل برای شارژ، از آن استفاده نمایید. بعد از خرید کد رمز، مشترک می تواند به روش های مختلفی که در ادامه بیان خواهد شد، سیم کارت خود را شارژ کند.

  انواع شارژ سیم کارت های اعتباری ایرانسل:

  بعد از خرید شارژ، نحوه شارژ سیم کارت اعتباری ایرانسل خصوصا برای کسانی که به تازگی سیم کارت این اپراتور را تهیه نموده اند، می تواند یک چالش بزرگ باشد. از آنجا که آشنایی با روش های مختلف شارژ سیم کارت می تواند در زمان نیاز بسیار کاربردی و مفید باشد، در این قسمت روش های مختلف شارژ ایرانسل را بررسی می کنیم:

  · شارژ عادی

  در این روش که سیم کارت دقیقا به اندازه مبلغ شارژ خریداری شده، شارژ می گردد، مشترک باید با وارد کردن رمز خریداری شده با استفاده از کد" # رمز شارژ 12 یا 16 رقمی * 141" سیم کارت خود را به صورت معمولی شارژ نماید.

  · شارژ اضطراری

  این سرویس در شرایطی که شارژ اعتباری مشترک تمام شده باشد و مشترک بنا به هر دلیلی نمی تواند شارژ بخرد، یک راهکار اساسی و کاربردی است. تنها شرط لازم برای برخورداری از این سرویس این است که از عضویت مشترک در شبکه ایرانسل سه ماه گذشته باشد و ماهانه حداقل 10،000 تومان در این شبکه تراکنش انجام داده باشد.

  مشترکین اعتباری ایرانسل برای دریافت شارژ اضطراری می توانند کد دستوری # 815 * را شماره گیری نمایند و یا وارد اپلیکیشن" ایرانسل من" شده و گزینه شارژ اضطراری را انتخاب نمایند. البته کاربران توجه داشته باشند، با اولین شارژ به ازاء هر 500 تومان شارژ اضطراری، علاوه بر مبلغ شارژ، 50 تومان کارمزد نیز از حساب کاربر کسر می گردد.

  · شارژ شگفت انگیز پلکانی

  بر اساس اعلام روابط عمومی ایرانسل، مشترکین اعتباری این اپراتور می توانند در زمان خرید شارژ، با استفاده از این روش از 10% تا 30% اعتبار خود را افزایش دهند. این افزایش شارژ که تحت عنوان شارژ هدیه در اختیار مشترک قرار می گیرد از محدودیت زمانی برخوردار است و لازم است مشترک برای برای برقراری مکالمه، ارسال پیامک و پیام چند رسانه ای ایرانسلی یا استفاده از اینترنت از آنها استفاده نماید. البته توجه به این نکته هم الزامی است که هرچقدر مبلغ شارژ خریداری شده بیشتر باشد، علاوه بر افزایش مدت اعتبار، میزان اعتبار شارژ هدیه بالاتر خواهد رفت.

  شارژ شگفت انگیز پلکانی به دو طریق صورت می پذیرد: شارژ شگفت انگیز مستقیم و شارژ شگفت انگیز عادی.

  1. شارژ شگفت انگیز مستقیم

  در این روش که مبلغ شارژ هدیه به صورت مستقیم به اعتبار نهایی شارژ اضافه می شود و باید در بازه زمانی مشخصی مصرف گردد، میزان شارژ و مدت اعتبار آن بر اساس جدول ذیل می باشد:

  نوع شارژ

  میزان اصلی شارژ شگفت انگیز

  میزان هدیه شارژ شگفت انگیز

  اعتبار اصلی شارژ شگفت انگیز + هدیه

  مدت اعتبار شارژ شگفت انگیز + هدیه

  50,000 ريال

  50,000 ريال

  5,000 ريال

  55,000 ريال

  5 روز

  100,000 ريال

  100,000 ريال

  15,000 ريال

  115,000 ريال

  7 روز

  200,000 ريال

  200,000 ريال

  50,000 ريال

  250,000 ريال

  15 روز

  300,000 ريال

  300,000 ريال

  90,000 ريال

  390,000 ريال

  20 روز

  مبالغ ذکر شده در جدول با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

  2. شارژ شگفت انگیز عادی

  شارژ شگفت انگیز عادی که نسبت به شارژ شگفت انگیز مستقیم از تنوع کمتری برخوردار است، یکی دیگر از روش های شگفت انگیز شارژ سیم کارت های اعتباری ایرانسل می باشد که مبلغ شارژ و مدت استفاده از آن مطابق جدول ذیل می باشد:

  نوع شارژ

  میزان اصلی شارژ شگفت انگیز

  میزان هدیه شارژ شگفت انگیز

  اعتبار اصلی شارژ شگفت انگیز + هدیه

  مدت اعتبار شارژ شگفت انگیز + هدیه

  50,000 ريال

  45,872 ريال

  4,587 ريال

  50,459 ريال

  5 روز

  100,000 ريال

  91,743 ريال

  13,761 ريال

  105,504 ريال

  7 روز

  200,000 ريال

  183,486 ريال

  45,872 ريال

  229,358 ريال

  15 روز

  مبالغ ذکر شده در جدول یا احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

  نکات و شرایط استفاده از شارژ شگفت انگیز

  1. اعتبار هدیه شارژ شگفت انگیز تنها برای سرویس های مکالمه، پیامک، پیام چند رسانه ای و اینترنت همراه قابل استفاده می باشد.
  2. امکان خرید بسته با اعتبار هدیه شارژ شگفت انگیز وجود ندارد.
  3. امکان استفاده از شارژ شگفت انگیز پلکانی در زمان رومینگ وجود ندارد.
  4. پس از پایان اعتبار شارژ شگفت انگیز، کاربر می تواند از طرح های تشویقی دیگر ایرانسل استفاده نماید.
  5. امکان برقراری تماس با مرکز تماس ایرانسل ( سرشماره 700) با شارژ شگفت انگیز وجود دارد.

  مشترکین اعتباری ایرانسل برای برخورداری از شارژ شگفت انگیز باید برخلاف همیشه که کد شارژ را با استفاده از کد دستوری 141 وارد می کردند این بار از کد 144 استفاده نمایند. نحوه ی وارد کردن شارژ شگفت انگیز به این صورت می باشد: # رمز شارژ 12 یا 16 رقمی * 144 *

  شارژ شگفت انگیز ایرانسل مناسب کسانی است که در مدت زمان کوتاه نیاز به استفاده زیاد از مکالمه تلفن همراه دارند، زیرا بعد از شارژ سیم کارت به صورت شگفت انگیز، علاوه بر مبلغ شارژ، مبلغی هم به عنوان هدیه به کاربر تعلق می گیرد که می تواند باعث کاهش هزینه ها گردد. مشترکین می توانند با شماره گیری کد دستوری # 1 * 141 * ( ستاره 141 ستاره 1 مربع ) از وضعیت باقی مانده شارژ خود آگاهی پیدا کنند.

  علاوه بر موارد ذکر شده، اپراتور ایرانسل سرویس جدیدی را تحت عنوان سرویس اینترنت اضطراری، در اختیار مشترکینی قرار می دهد که نیاز فوری به اینترنت دارند. شرایط این سرویس کاربردی و مفید به شرح ذیل می باشد:

  • سرویس اینترنت اضطراری

  بر اساس این سرویس، در مواقعی که حجم اینترنت مشترک به پایان رسیده و مشترک اعتبار کافی برای استفاده از اینترنت آزاد یا خرید بسته جدید را نداشته باشد؛ می تواند بدون نیاز به پرداخت آنی یک بسته اینترنت اضطراری با اعتبار یک روزه دریافت کند. هزینه این بسته اضطراری در شارژ بعدی به صورت خودکار از حساب مشترک کسر می گردد.

  بسته های اینترنت اضطراری ایرانسل

  بسته

  قیمت

  10,000 ريال شارژ اضطراری

  11,000 ريال

  20,000 ريال شارژ اضطراری

  22,000 ريال

  50,000 ريال شارژ اضطراری

  55,000 ريال

  100,000 ريال شارژ اضطراری

  110,000 ريال

  در تمامی روش های ذکر شده، لازم است مشترک بعد از وارد کردن رمز، چند ثانیه ای منتظر بماند تا سیم کارت شارژ گردد. بنابراین اگر سیم کارت شارژ نشد و یا مشکلی در مراحل شارژ سیم کارت به وجود آمد، می توانید با شماره 700 از طریق خطوط ایرانسل و شماره گیری 09377000000 از طریق سایر خطوط با پشتیبانی ایرانسل تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناسان این اپراتور در میان بگذارید.

  منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

  چگونه خروپف را متوقف کنیم
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  آمار سایت
 • کل مطالب : 243
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 420
 • بازدید کننده امروز : 175
 • باردید دیروز : 294
 • بازدید کننده دیروز : 212
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 826
 • بازدید ماه : 3769
 • بازدید سال : 19113
 • بازدید کلی : 38421
 • کدهای اختصاصی