close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  سایت اخبار و سیم کارت

  بازدید : 96
  سه شنبه 21 تير 1401 زمان : 10:46

  این روز ها در بازار سیم کارت مردم خواهان خرید سیم کارت های همراه اول نسبت به بقیه اپراتورها توجه بسیار بیشتری داشته باشد میان مردم.بیشترین سیم کارتی که میان مردم خواهان دارد و علاقه خاصی مردم به این سیم کارت دارند سیم کارت همراه اول با پیش شماره 0912 است که جز گران ترین و محبوب ترین سیم کارت های در بازار است .بسیاری از مردم قصد فروش سیم کارت 0912 خود را دارند و بسیار برایشان مهم است که بدون مشکل سیم کارت خود را بفروشند ولی استرس و نگرانی که از فروش سیم کارت خو دارند باعث این می شود که ذهن مردم درگیر شود.برای همین بسیاری از مردم نگرانی های فراوانی را در مورد خرید و فروش سیم کارت خود دارند که باعث این میشود که سیم کارت خود را کجا، چگونه و به چه قیمتی بفروشیم که ضرر نکنیم، از مهمترین دغدغه های بزرگ فروشندگان سیم کارت ها محسوب می شود.

  این دغدغه با وجود سامانه های زیادی که مشغول به خرید و فروش سیم کارت هستند و تقلب ها و تخلف هایی که از گوشه و کنار شنیده می شود، بیشتر و سخت تر هم خواهد شد، زیرا با این شرایط تعیین قیمت سیم کارت به عنوان یکی از مهم ترین بخش های فروش سیم کارت در یک فضای منصفانه و منطقی اصلا کار آسانی نیست.

  در بازار خرید و فروش سیم کارت 0912، عوامل زیادی مانند کد خط، رندی شماره و حتی نوع رندی شماره هم در تعیین قیمت نهایی سیم کارت تاثیر گذار است که بهتر است قبل از اقدام به فروش سیم کارت 0912 نسبت به آنها آگاهی داشته باشید.

  عوامل موثر در قیمت گذاری اصولی سیم کارت 0912

  1. کد جغرافیایی سیم کارت

  با توجه به این که همراه اول از همان سال های ابتدایی فروش سیم کارت، آنها را به صورت استانی در اختیار مشترکین قرار می داد، در حال حاضر سیم کارت های 0912 مربوط به استان های تهران، البرز، قم، سمنان، قزوین و زنجان می باشد که در یک ناحیه با استان تهران قرار می گیرند. بنابراین اگر قصد فروش سیم کارت 0912 خود را دارید، بهتر است قبل از هرکاری شماره پرونده سیم کارت خود را پیگیری کنید، زیرا سیم کارتی که محل پرونده اش متعلق به شهر تهران باشد، نسبت به بقیه سیم کارت های 0912 گران تر و با ارزش تر می باشد.

  2. کد سیم کارت

  اولین عدد بعد از پیش شماره، کد سیم کارت نامیده می شود که نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت سیم کارت خواهد داشت. از بین کدهای پیش شماره 0912، کدهای 1 تا 3 که از قدمت و اعتبار بیشتری برخوردارند، بسیار محبوب تر و گران قیمت تر هستند.

  3. میزان رندی شماره

  توالی شماره های خط یا همان رندی شماره یکی از اصلی ترین آیتم های تاثیرگذار بر قیمت سیم کارت می باشد. در حال حاضر حدود 38 مدل رندی شماره وجود دارد که هر کدام به نوبه خود در تعیین قیمت نهایی سیم کارت تاثیر گذار هستند. ریرا تنها تکرار یک عدد در شماره های سیم کارت می تواند قیمت سیم کارت را تا چندین برابر جابجا کند. به همین خاطر بعضی از این شماره های رند 0912 نسبت به بقیه محبوب تر و گران قیمت تر می باشند مانند شماره های رند پله ای از اول یا آخر، رند تاریخ تولد، رند جفت جفت از اول یا آخر، رند سه پله و... .

  علاوه بر این از آنجا که شماره های رند راحت تر به خاطر می مانند و سریعتر به یاد آورده می شوند، بسیار برای کسب و کار مفید بوده و بیشتر مورد توجه صاحبان مشاغل می باشند. با توجه به گستردگی زیاد این مقوله، پیشنهاد می شود با مراجعه به وب سایت رندباز، در بخش رندی شماره، شماره مورد نظر خود را وارد کنید تا نوع رندی سیم کارت خود را مشخص نمایید.

  4. وضعیت سیم کارت

  در بازار خرید و فروش سیم کارت، سیم کارت ها به سه دسته کلی: صفر ( خشک – بی نام ) کم کارکرد ( در حد صفر، زنگ خور پایین، به نام ) و کارکرده ( دست دوم و به نام ) تقسیم می شوند. سیم کارت های 0912 معمولا به صورت سیم کارت های کارکرده در بازار موجود می باشند، ولی اگر سیم کارتی زنگ خور کمتری داشته باشد، قیمت بالاتری داشته و خریداران بیشتری را به سوی خود جلب می کند زیرا هیچ خریداری مایل نیست که مدت زمان زیادی را صرف پاسخگویی به تماس های قبلی خط اختصاص دهد.

  با توجه به این که نکات بسیار مهمی در قیمت خرید یا فروش سیم کارت 0912 در بازار تاثیر گذارند، بنابراین قیمت گذاری این شماره ها توسط یک منبع معتبر و شناخته شده می تواند خیال شما را راحت کند. علاوه بر این فروش سیم کارت های 0912 از همه لحاظ با مقوله خرید سیم کارت متفاوت می باشد، زیرا خرید سیم کارت 0912 می تواند با هدف سرمایه گذاری یا برندینگ کسب وکار صورت پذیرد. ولی فروشنده سیم کارت 0912 می تواند یک فروشنده عادی سیم کارت باشد که تاکنون تجربه ای در این مقوله نداشته و صرفا جهت فروش سیم کارت خود به بالاترین قیمت به وب سایت ها یا سامانه های خرید و فروش سیم کارت مراجعه می کند. با توجه به این که خریداران این نوع از سیم کارت ها هم خریداران عادی و هم خریداران حرفه ای و یا سرمایه گذاران این بخش می باشند، لزوم انتخاب وب سایت معتبری که از تنوع خریدار و شماره برخوردار باشد، بسیار ضروری است.

  از بین سایت ها و سامانه های معتبری که در حال حاضر مشغول به کار خرید و فروش سیم کارت هستند، وب سایت رندباز به عنوان یکی از مهم ترین و پر بیننده ترین سایت های فعال، می تواند واقعی ترین قیمت سیم کارت را در اختیار فروشندگان قرار دهد.

  قیمت گذاری بر روی سیم کارت های 0912 یک کار کاملا حرفه ای و بسیار سخت است که به هیچ وجه سلیقه ای و شخصی نمی باشد، زیرا اگر سیم کارتی با قیمتی نامتعارف قیمت گذاری شود، ممکن است اصلا به فروش نرسد، عکس این موضوع هم تاثیرات منفی خودش را خواهد داشت و قیمت پایین سیم کارت؛ باعث متضرر شدن مالک سیم کارت می شود.

  بنابراین کاملا منطقی است که قیمت گذاری سیم کارت های 0912 بر اساس نوسانات قیمت بازار و قیمت گذاری های مشابه صورت پذیرد که قابل استناد باشد.

  آنچه که در وب سایت رندباز رخ می دهد، دقیقا بر اساس واقعیت های بازار بوده و قیمت های پیشنهادی بر اساس شماره هایی است که در کانال گذاشته می شود. این قیمت گذاری که بر اساس عوامل زیادی مانند اطلاعات موجود در کانال، مشابه بودن شماره با شماره ای که قیمتش مشخص شده و .... صورت می پذیرد، بسیار به واقعیت نزدیک می باشد.

  وب سایت رندباز با بیش از 4 سال فعالیت تخصصی و حرفه ای و هزاران بازدید کننده در روز، لیست خطوط 0912 فروشی را به صورت روزانه اطلاع رسانی می کند که با توجه به شماره های بسیار زیادی که در این سامانه موجود می باشد، قدرت انتخاب را تا چندین برابر افزایش می دهد. البته قیمت های اعلامی از سوی این وب سایت نیز کاملا واقعی و منطقی بوده و امکان جستجوی آنلاین برای همه مراجعه کنندگان وجود خواهد داشت. یکی از مهم ترین آیتم های برتری رندباز نسبت به وب سایت های مشابه نیز؛ همین تنوع شماره و قیمت گذاری منصفانه می باشد که آن را تبدیل به معتبرترین وب سایت قیمت گذاری در بین حرفه ایهای این حوزه کرده است.

  البته رندباز نیز تلاش نموده است تا با ارائه خدمات مناسب؛ انتظارات مشتریان را به خوبی برآورده نموده و تجربه یک خرید یا فروش لذت بخش را برای مراجعه کنندگان خود به ارمغان آورد.

  منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

  ایمپلنت دندان در یک جلسه امکان پذیر است؟
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  آمار سایت
 • کل مطالب : 243
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 114
 • بازدید کننده امروز : 105
 • باردید دیروز : 224
 • بازدید کننده دیروز : 126
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1328
 • بازدید ماه : 4271
 • بازدید سال : 19615
 • بازدید کلی : 38923
 • کدهای اختصاصی