close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  سایت اخبار و سیم کارت

  بازدید : 74
  دوشنبه 10 مرداد 1401 زمان : 10:38

  موسیقی همیشه برای همه مردم لذت بخش بوده است و بسیاری از مردم علاقه وافری به موسیقی دارند .این روز ها دیگر تمامی اپراتور های سیم کارت برای مشترکانشان سرویس آهنگ پیشواز را ارسال می کنند که هر که دوست داشت بتواند از این اهنگ های پیشواز استفاده کند.یکی از مزیت هایی که این اهنگ های پیشواز دارند این است که در زمان منتظر بودن از شر صدای بوق تلفن راحت می شویم که بسیار عالی است.اپراتور های سیم کارت در این سال ها به نظر بسیاری از کسانی که سیم کارت های این اپراتور ها را داشته احترام گذاشته و در تلاش بودند که همه اهنگ ها را محبوب را برای مشترکانشان گذاشته اند که بسیار خوب و عالی بوده است .به علاوه بر این بعضی از اپراتورها مانند ایرانسل امکانات و خدمات متنوع دیگری را نیز در قالب این سرویس به مشترکین ارائه می کنند که در ادامه به آن می پردازیم.

  سرویس آهنگ پیشواز در ایرانسل

  این سرویس به همه مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل این امکان را می دهد تا با انتخاب موسیقی مورد علاقه شان، در زمان انتظار تماس

  البته این سرویس در حال حاضر از امکانات ویژه ای برخوردار است که مشترکین در صورت تمایل می توانند از آنها استفاده نمایند:

  امکان پخش آهنگ های مختلف برای تماس گیرندگان متفاوت

  امکان پخش چند آهنگ به صورت تصادفی

  امکان پخش آهنگ طبق زمان بندی تعیین شده توسط شما

  علاوه بر این سرویس آهنگ پیشواز در دو حالت پخش تک آهنگی و چند آهنگی نیز در اختیار مشترکین خواهد بود.

  در حالت تک آهنگی مشترک تنها یک آهنگ پیشواز را از بین لیست آهنگ های موجود انتخاب می کند که در این صورت تمام تماس گیرندگان در زمان انتظار تماس تنها یک موسیقی را می شنوند.

  در حالت چند آهنگی، مشترک از بین موسیقی های موجود چند آهنگ را برای اشخاص و زمان های مختلف انتخاب می نماید. برای این کار مشترک باید آهنگ پیشواز دلخواه برای هر تماس گیرنده را در بخش تنظیمات اپلیکیشن انتخاب و تنظیم نماید. در این صورت هر یک از تماس گیرندگان در زمان ها یا مناسبت های خاصی که شما تنظیم نموده اید، موسیقی های گوناگونی را می شنوند.

  البته حالت پخش چند آهنگی نیز از امکانات خاصی برخوردار است که مشترکین می توانند بسته به نیاز و سلیقه خود از آن بهره مند گردند.

  امکانات پخش چند آهنگی :

  تعریف گروه های متفاوتی از تماس گیرندگان

  تنظیم آهنگ متفاوت برای تماس گیرندگان متفاوت

  تنظیم آهنگ متفاوت برای زمان های مختلف

  تنظیم یک یا چند آهنگ به عنوان پیش فرض

  تنظیم بیش از یک آهنگ برای پخش به صورت تصادفی

  برای این که مشترک بتواند از قابلیت پخش چند آهنگی استفاده نماید، لازم است تنظیمات خاصی را انجام دهد. زیرا در صورتی که مشترک پخش چند آهنگ را انتخاب کند، پخش آهنگ به صورت تصادفی خواهد بود و سیستم به صورت تصادفی یکی از آهنگ ها را انتخاب و برای مخاطب تماس شما پخش می کند.

  برای مدیریت این بخش، مشترک می تواند از بین فهرست های پخشی که در سیستم موجود می باشد، یکی از موارد را انتخاب نموده تا سیستم بر اساس آن عمل نماید.

  فهرست پخش خاص :

  با انتخاب این فهرست مشترک می تواند برای هر شماره، آهنگ پیشواز اختصاصی تنظیم کند. بنابراین با استفاده از این ویژگی هر تماس گیرنده آهنگ اختصاصی خود را می شود.

  فهرست پخش گروهی:

  در این حالت ابتدا باید مشترک تعدادی از مخاطبین تماس خود را در یک گروه خاص قرار داده و سپس برای این گروه آهنگ یا آهنگ های پیشواز متفاوت تنظیم نماید. تعداد اعضای گروه کاملا سلیقه ای بوده و مشترکین می توانند مثلا برای گروه های خانوادگی یا دوستانه از این قابلیت استفاده کنند.

  فهرست پخش پیش فرض:

  این قابلیت از سوی اپراتور برای مخاطبین جدید شما در نظر گرفته شده است و در صورت فعال سازی برای تمام تماس گیرندگان جدید و خارج از فهرست های خاص و گروهی، آهنگ های پیشوازی که شما برایشان در نظر گرفته اید پخش می شود. در صورت عدم فعال سازی این فهرست، برای تمام تماس گیرندگانی که تا به حال با شما تماس نگرفته اند یا تماس گیرندگانی که برای آنها آهنگ خاصی را تنظیم نکرده اید، صدای بوق معمولی در زمان انتظار تماس پخش خواهد شد.

  علاوه بر این، سرویس آهنگ پیشواز قابلیت تنظیم زمان پخش نیز داشته و مشترک می تواند در صورت تمایل برخی آهنگ ها را طوری تنظیم نمایید که تنها در زمان خاصی پخش شود.حالت های مختلف زمان پخش آهنگ پیشواز شامل موارد زیر می شود :

  همیشگی:

  در این حالت، آهنگ یا آهنگ های پیشواز منتخب، هر روز و در تمام ساعت ها برای تماس گیرندگان مورد نظر پخش خواهد شد.

  روزانه:

  در این حالت مشترک می تواند آهنگ مورد نظر خود را در یک بازه زمانی مشخصی از روز تنظیم نماید، بنابراین با تنظیم این حالت، آهنگ یا آهنگ های پیشواز منتخب به صورت روزانه و در زمان تعیین شده از سوی شما برای تماس گیرندگان پخش خواهد شد.

  هفتگی :

  تنظیم حالت هفتگی، این امکان را به مشترک می دهد که برای روزهای مشخصی از هفته آهنگ یا آهنگ های پیشوازی که تعیین شده پخش خواهد شد. مثلا مشترک می تواند از روز یک شنبه تا پنج شنبه یک فهرست پخش انتخاب کرده تا تماس گیرندگان در روزهای مشخص شده آهنگ پیشواز تنظیم شده را بشنوند.

  البته قبل از انتخاب هر کدام از روش های فوق، لازم است مشترک به کد آهنگ ها دسترسی پیدا کند تا از بین آنها آهنگ یا آهنگ های پیشواز مورد علاقه خود را انتخاب نماید.

  مشترکین برای دسترسی به آهنگ ها می توانند از روش های زیر استفاده نمایند:

  شماره گیری کد دستوری:

  در این روش مشترک می تواند با شماره گیری کد دستوری # 777 * به منوی اصلی آهنگ های پیشواز دسترسی داشته باشد. البته مشترکین می توانند در صورت تمایل از جدول زیر برای درخواست کد دلخواه خود استفاده نمایند:

  عملیات

  کد دستوری

  محبوب ترین ها

  # 1 * 777 *

  پیشواز های برگزیده

  # 2 * 777 *

  پیشواز های برگزیده

  # 3 * 777 *

  سرویس عبادت

  # 4 * 777 *

  پیشواز های مناسبتی

  # 5 * 777 *

  مراجعه به اپلیکیشن آهنگ پیشواز:

  مشترکین می توانند با مراجعه به اپلیکیشن پیشواز، به تمامی آهنگ های پیشواز موجود دسترسی پیدا کرده و آهنگ مورد نظر خود را با جستجوی نام آهنگ، نام صاحب اثر و یا کد آهنگ پیدا کنند.

  مراجعه به صفحه آهنگ پیشواز:

  مشترکین می توانند با مراجعه به این صفحه هم به صورت مستقیم از این صفحه آهنگ خرید کنند و هم با پیامک کردن کد آهنگ به 7575 آن را تهیه نمایند. البته مشترکین توجه داشته باشند هر آهنگ پیشوازی که بخرند در آلبوم آنها ذخیره شده و آهنگ های خریداری شده به ترتیب خرید پخش می شوند.

  استفاده از سرویس آهنگ پیشواز هزینه فعال سازی و یا تغییر تنظیمات نداشته و تنها هزینه آن مربوط به خرید آهنگ می باشد. هزینه خرید آهنگ برای یک بازه زمانی 30 روزه هزار تومان و برای 7 روز 420 تومان در نظر گرفته شده است که هزینه خرید برای مشترکین دائمی به صورت حساب مشترک اضافه می گردد و برای مشترکین اعتباری از اعتبار آنها کسر می گردد.

  البته اگر مشترکین از طریق سایت یا اپلیکیشن به آدرس my-pishvaz.com اشتراک پیشواز را تهیه کرده باشند، می توانند با یک بار پرداخت به تعداد نامحدود آهنگ پیشواز فعال کنند ولی در صورت عدم خرید اشتراک باید به ازای هر فعال سازی هزینه جدا بپردازند.

  سرویس آهنگ پیشواز، امکانات پیشواز هوشمند نیز داشته که مشترکین می توانند در صورت تمایل از آنها استفاده نمایند.

  پیشواز شخصی با صدای شما

  با استفاده از این ویژگی مشترک می تواند صدای ضبط شده خود را که شامل آواز خواندن، ساز زدن، دکلمه و .... را به عنوان پیشواز انتخاب نماید. امکان به اشتراک گذاری پیشواز شخصی با دیگران وجود دارد.

  پیشواز فوری

  با کمک این ویژگی مشترک می تواند با توجه به وضعیت خود، از پیام های پیش فرض اپلیکیشن مانند در جلسه هستم، در حال رانندگی هستم و ... استفاده نماید.

  پیشواز مخاطب خاص

  در این بخش، مشترک می تواند مخاطب خاص خود را انتخاب نموده و با تنظیم آهنگ به صورت جداگانه، آهنگی خاص را در زمان تماس پخش نماید.

  منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز  بررسی تلویزیون OLED LG C1: بهترین تلویزیون رده بالا برای پول
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  آمار سایت
 • کل مطالب : 243
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 204
 • بازدید کننده امروز : 195
 • باردید دیروز : 224
 • بازدید کننده دیروز : 126
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1418
 • بازدید ماه : 4361
 • بازدید سال : 19705
 • بازدید کلی : 39013
 • کدهای اختصاصی